Mikrolihvimine "Microdermabrasion" näole

  • Microdermabrasioon näole ja kaelale 48 € Microdermabrasioon on õrn ja valutu meetod tõhusaks naha puhastamiseks surnud naharakkudest. Tegemist on näo- ja kaelanaha koorimise täiustatud meetodiga.Protseduur aitab nahal uueneda ja stimuleerib kollageeni ja elastiinimoodustumist,mis omakorda annab nahale elavdava impulsi. Protseduur koosneb: microlihvimine(20-40 min),vaakummassž(10 min),kerge massaaž niisutava maskiga ja niisutav näokreem. TULEMUSED: ¤ Ennetab naha vananemist ¤ Ühtlustab naha värvi,silub naha struktuuri ¤Parandab toonust ¤Noorendav efekt-silub kortse ¤ Ahendab poore ¤ Muudab armid vähemmärgatavaks NÄIDUSTUSED: ¤ Kortsud ¤ Akne ja akne järgsed armid ¤ Pigmentatsioon ¤ Rasune,laienenud pooridega nahk ¤ Vananev,väsinud ja närtsinud nahk VASTUNÄIDUSTUSED: ¤ Dermatoosi äge staadium ¤ Naha ülitundlikkus alumiiniumoksiidi suhtes ¤ Ägedad nakkushaigused ja põletikud ¤ Rasedus ¤ Südame ja veresoonkonnahaigused
  • Microdermabrasioon seljale 45 € Mikrolihvimine seljale (30-40 min), vaakummassaaž (15min),niisutavmask koos massaažiga,niisutav kreem.
  • Microdermabrasioon dekolteele 15 € Microlihvimine (10-15min),vaakummassaaž (5min),niisutavmask ja massaaž nind niisutav dekolteekreem.